Kurumsal

Adam Trans olarak şirketimizin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olup uluslararası taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştir.

Adam Trans olarak biz, şirketinizin artan ekonomik faaliyetleriyle paralel gelişen ulaştırma hizmetlerinizin aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve en emniyetli şekliyle ulaşımını sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek sizin gelişiminizi destekleyen, yurtiçinde parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu firmasıyız.mek için çalışmaktadır.

Kalite Geleceğimizdir

Sürekli Güvenilir

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak gelişen ve yenilenen teknolojiye herzaman ayak uydurmak böylece verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak Lojistik Sektöründe öncü olmak.

Çalışan Memnuniyeti

Sorumluluk Alma

Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak.

İşbirliklerini Geliştirme

Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Yarınların Firması

Dürüst, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider firma olmak.

Sadakatli Olmak

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle kargo sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

İşimizi İlk Seferde Doğru Yaparız

Lojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden, güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen uluslararası kapsamda lojistik sektörünün en saygın ve tanınmış markalarından birisi olmaktır.

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, sektörünü iyi tanıyan, güvenilir olma özelliğini sürdürebilmek

Ülkeler

Azerbaycan & Gürcistan & Özbekistan & Kırgızistan karayolu taşımacılığı hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. +90 332 248 90 70 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Azerbaycan

Nakliye

Gürcistan

Nakliye

Özbekistan

Nakliye

Kırgızistan

Nakliye

Hedeflerimiz

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak

Kalite ile anılan şirket olmayı hedefliyoruz