Uluslararası Taşıma

Adam Trans olarak şirketimizin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olup uluslararası taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

Özellikle kurumsal bağlamda müşterilerimize tamamen profesyonel düzeyde bir taşımacılık hizmeti sunabilmek için kurumsal kimliğin gerekliliği olan her tür hizmet ve anlayışı benimseyerek taşımacılık hizmetlerimize yön veriyoruz.

Programlı Taşımacılık Hizmeti Sunarız

Müşterilerimizin Güvenini Kazanmak

Adam Trans olarak müşterilerimizin tüm nakliye lojistik faaliyetlerini üstlenip, ürünlerini doğru zamanda doğru yere minimum maliyetle ulaştırabilmeye; hızlı, kaliteli ve farklı hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ülkeler

Azerbaycan & Gürcistan & Özbekistan & Kırgızistan karayolu taşımacılığı hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. +90 332 248 90 70 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Azerbaycan

Nakliye

Gürcistan

Nakliye

Özbekistan

Nakliye

Kırgızistan

Nakliye

Hedeflerimiz

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak

Kalite ile anılan şirket olmayı hedefliyoruz