Çalıştığımız Ülkeler

Taşımacılık olarak sizlere hizmet etmekten onur duyarız. Güvenli ve hızlı taşımacılığın adresini veriyoruz. Profesyonel taşımacılık hizmetiyle yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Uluslararası hizmetleri ile çözüm ortaklarına esnek maliyet yapısı, yüksek dönüş hızı, artan mal bulunabilirliği, güçlü saklama ve güvenlik standartları sağlamaktır.

Çalışanlarımızın Sadakatini Kazanmak

Kaliteli Güvenilir

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak

Ülkeler

Azerbaycan & Gürcistan & Özbekistan & Kırgızistan karayolu taşımacılığı hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın. +90 332 248 90 70 nolu telefondan ilgili departmanla ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.


Azerbaycan

Nakliye

Gürcistan

Nakliye

Özbekistan

Nakliye

Kırgızistan

Nakliye

Hedeflerimiz

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak

Kalite ile anılan şirket olmayı hedefliyoruz